Adres
Kültür Mah. İstiklal Cad. No :15 Kat :2 Daire :1 Aliağa - İzmir / TÜRKİYE 35800
EMAİL
info@erkainsaat.com
Telefon
05423486318
Erka İnşaat | Kurumsal

Erka İnşaat Biz Kimiz

     Erka Kumlama yurt içi onlarca önemli projelerin altına imza atarak, başarı ile tamamlamıştır. Branşımız kuruluşumuzdan bugüne kadar Korozyon önleyici, boyama ve kaplama,  kumlama, raspa boya ve epoksi kaplama sektörünü kapsamaktadır 1994 den bugüne kadar .

     Erka İnşaat Uluslararası kalite, iş sağlığı ve güvenliği standartları doğrultusunda, hedeflerinden, misyon ve prensiplerinden ödün vermeyen, müşteri memnuniyeti odaklı, dinamik ve genç ruhu ile daima gelişime açık, teknolojiyi yakından takip eden çekirdek yapıya sahiptir.

     Kazanmış olduğu tecrübe ve benimsemiş olduğu bu yapı ile gerek yurt içi veya yurt dışı tüm faaliyetlerimiz ve hizmetlerimiz sunduğumuz şantiye ve üretim tesislerinde, imalat ve montajlar tecrübesiyle güvenilir uluslararası kalite standartlarından ödün vermeyen alanında uzman personellerimiz tarafından yapılmaktadır.

     İnsana, bilgi ve teknolojiye yaptığımız yatırımlarla gelişen ve profesyonel kadrosunu gün geçtikçe geliştiren ve büyüten bir aile gibi uzmanlaştığımız hizmetlerimiz ile dünyanın neresinde olursa olsun benimsediğimiz sorumluluk bilinci ile daima görev almaya hazırız

İçinde bulunduğumuz sektörde her zaman kaliteli ve güvenilir ürünler/hizmetler sunmak, müşteri memnuniyetini her şeyin üzerinde  tutmaktır. Sadece bilimselliğimiz, uzmanlığımız ve profesyonelliğimiz ile müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini karşılamakla kalmaz, daha fazlasını vermek için sürekli mükemmeli ararız.

Önce iş güvenliği bilinci ile tüm malzeme ve hizmetlerimizde kaliteyi bir yaşam biçimi haline getirmektir.

Biz "Erka İnşaat" Olarak; ürettiğimiz tüm ürün ve hizmetlerde her şeyden önce kaliteyi yakalamayı, taahhüdümüz altında olan tüm işlerimizi kusursuz ve zamanında yerine getirmeyi, hızlı değil, sağlıklı ve emin adımlarla büyümeyi , çağdaş işletim ve yönetim anlayışını benimseyerek bilgimizi ve deneyimlerimizi kurumsallaştırmayı, içinde bulunduğumuz topluma saygılı, örnek bir kuruluş olmayı, korozyon, boya ve uygulama, katodik koruma, taahhüt sektörlerinde ulusal ve uluslararası gereksinimlerin karşılanmasına giderek artan miktarlarda katkıda bulunmayı, kalite politikamız olarak benimsiyoruz.

Her proje başlangıcında, çalışanlarımız, teknik emniyet, çevre ve işçi sağlığı konularında eğitim almaktadırlar. Firmamızın her projede vazgeçilmez saydığı ve proje uygulama esnasında en önemli ilkesi, işçi sağlığı ve güvenliğidir.

© erkainsaat.com 2024 | Tüm Hakları Saklıdır.